Magazín o WWW a všem jiném

Školení obchodních zástupců?

Obchodní zástupce je jednou z nejčastěji nabízených pracovních pozic. Lidé s vynikajícími prodejními dovednostmi, kteří zvládají i tlak a stres, jsou stále velmi žádaní. Obchodní zástupce se učí celý život, v okamžiku, kdy si myslí, že už ví všechno, je to špatně. Základy prodeje člověk získá za měsíc nebo dva. Důležité je mít nadšení a chodit co nejvíce od terénu. Kdo bude pouze teoretizovat a načítat materiály, aniž by zvedl telefon a jel za zákazníkem, nemá šanci se posunout dál. Základem je to, že z obchoďáka nesmí být cítit, že chtějí za každou cenu prodat. Existuje mnoho kurzů pro školení obchodních zástupců, nebojte se jich využít.

Zkoušeli jste to už mnohokrát a jste unavení z věčného školení a zároveň stagnace firmy? Možná je správný čas přemýšlet o prodeji firmy ...

Udělejte si kvalitní web

Dnes je už nutností, aby každý, kdo v něčem podniká, měl své vlastní webové stránky. Najít někoho, kdo by vám je vytvořil dnes není problém. Dejte si však pozor, protože je důležité, abyste stránky uměli sami spravovat a nemuseli si za každou úpravu či vložení článku platit firmě nebo člověku, který je vytvořil. Dneska existuje spousta redakčních systémů, které fungují jako word a můžete si vkládat články a obrázky jak je libo. Tvorba www stránek Zlín tohle všechno umí a vy tak dostanete kvalitní a pěkné webové stránky za příjemnou cenu.