Školení obchodních zástupců?

Obchodní zástupce je jednou z nejčastěji nabízených pracovních pozic. Lidé s vynikajícími prodejními dovednostmi, kteří zvládají i tlak a stres, jsou stále velmi žádaní. Obchodní zástupce se učí celý život, v okamžiku, kdy si myslí, že už ví všechno, je to špatně.

Základy prodeje člověk získá za měsíc nebo dva. Důležité je mít nadšení a chodit co nejvíce od terénu. Kdo bude pouze teoretizovat a načítat materiály, aniž by zvedl telefon a jel za zákazníkem, nemá šanci se posunout dál. Základem je to, že z obchoďáka nesmí být cítit, že chtějí za každou cenu prodat. Existuje mnoho kurzů pro školení obchodních zástupců, nebojte se jich využít.

Zkoušeli jste to už mnohokrát a jste unavení z věčného školení a zároveň stagnace firmy? Možná je správný čas přemýšlet o prodeji firmy ...

S tímto rozhodnutím by vám mohl pomoct externí specialista, který vám pomůže najít i potenciálního nákupčího pro vaši firmu. Prodej zavedených firem je s postupem věku čím dál jednodušší a dá se z něj i více profitovat.