Potřebujete SEO?

Zkratka SEO (Search Engine Optimization) je názvem oboru, který se zabývá optimalizací webových stránek pro vyhledávače. Cílem optimalizace je zviditelnění webu ve výsledcích vyhledávání na určitá klíčová slova. Pro tento účel se používají metody a techniky, kterými se web optimalizuje. 

Číst dál: Potřebujete SEO?

Optimalizace pro vyhledávače

SEO je zkratka z anglického Search Engine Optimization. Jeho cílem je zlepšení pozice webů ve fulltextových vyhledávačích. Zaměřuje se na cílenou návštěvnost stránek a tak se na web dostanou jen ti lidé, pro které je určen, ne ti, které obsah stránek nezajímá.

Pokud zvažujete optimalizaci svých stránek, nejdůležitější je správná volba klíčových slov a texty. Při vhodně napsaných textech a zvolených klíčových slovech přijdou ti praví. Pro koho se optimalizace dělá? Překlad SEO nám sice říká, že to je optimalizace pro vyhledávače, ale dělá se především pro lidi. Srozumitelné texty se správnými klíčovými slovy zaujmou jak návštěvníky, tak i vyhledávací roboty.

Číst dál: Optimalizace pro vyhledávače

Dejte svému interiéru nový design!

vizualizace interiéru

Kompletní návrhy interiérů řeší design prostoru v panelových bytech, rodinných domech i administrativních budovách. Profesionální tým klientovi navrhne ideální povrchové úpravy stěn a stropů, barevnost a materiál podlah, obklady, osvětlení a v neposlední řadě i vhodný nábytek, textilie či další bytové doplňky. Návrhy interiérů přímo na míru realizuje brněnská firma Aretti, zakázkové interiéry.

Číst dál: Dejte svému interiéru nový design!