Magazín o WWW a všem jiném

Filip Bartoš, lokalita Zlín

Zlínský kraj trpí na nedostatek kvalitní digitálních agentur. Firmy, které chtějí investovat do funkčních webů nebo výkonnostních kampaní, musí sahat po velkých hráčích z velkých měst, jakými jsou Brno či Praha, kde působí např. H1 nebo Robert Němec.

Přesto však ve Zlíně roste online marketingová agentura,


která má specialisty na dané obory. Je jí Weboo, založená Jiřím Maňáskem a Milanem Juříkem.

filip bartoš seo

Číst dál: Filip Bartoš, lokalita Zlín

Nezameškejte vstup do online marketingu

Nechcete být oproti konkurenci pozadu? Podnikáte na Olomoucku a přemýšlíte, čím můžete zvýšit svoje tržby? Začíná to znít jako reklamní text, ale pokud jste se ještě nesetkali s nástroji digitálního marketingu, vy a především váš podnik přichází o hodně, především peníze. Mnoho menších firem, nebo na sebe pracujích jedinců staršího věku digitálnímu marketingu moc nerozumí, protože je to trend posledních let, který ovládají převážně hodně mladí lidé.

Číst dál: Nezameškejte vstup do online marketingu

K čemu je dobré SEO?

SEO je zkratkou anglických slov Search Engine Optimization, což v češtině znamená optimalizace pro vyhledávače. Co si pod tím představit? SEO není žádná alchymie, ale především sbírka doporučení, jak upravit webové stránky, tak, aby se ve výsledcích vyhledávání objevovali na předních pozicích.

Číst dál: K čemu je dobré SEO?

Dobré SEO je cesta k vyššímu zisku

Pokud se snažíte najít svojí firmu pomocí Googlu nebo Seznamu na základě oboru, či služby kterou poskytujete (tzv. klíčového slova) a marně kolečkem myši scrollujete níž a níž do ztracena vyhledaných výsledků, zřejmě máte špatné SEO. Pokud zkratku SEO slyšíte vůbec poprvé, pokračujte ve čtení a dostaňte se blíže k vrcholu vyhledávání, s nímž přichází více nových zakázek.

Číst dál: Dobré SEO je cesta k vyššímu zisku