Dobré SEO je cesta k vyššímu zisku

Pokud se snažíte najít svojí firmu pomocí Googlu nebo Seznamu na základě oboru, či služby kterou poskytujete (tzv. klíčového slova) a marně kolečkem myši scrollujete níž a níž do ztracena vyhledaných výsledků, zřejmě máte špatné SEO. Pokud zkratku SEO slyšíte vůbec poprvé, pokračujte ve čtení a dostaňte se blíže k vrcholu vyhledávání, s nímž přichází více nových zakázek.

Za tímto termínem se v překladu schovává výraz “optimalizace pro vyhledávače”. Jedná se o velice složitý proces posunování vašeho webu do předních pozic ve vyhledávačích. Existuje velké množství faktorů, které ovlivňují tyto pozice. Dané faktory se dělí do dvou kategorií: on-page (prvky na vašem webu) a off-page (prvky odkazující na váš web).

Určitě už teď pořádně nerozumíte ničemu z toho co čtete, což je taky důvod proč se SEO přenechává agenturám k tomu určeným, které vás posunou ve vyhledávání výš. Jednou z těchto agentur je  zkušená SEO Olomouc. Možná vám připadá, že nepotřebujete být vysoko v hledaných výsledcích, ale peníze které tím ztrácíte vám nikdo nedá.