Potřebujete SEO?

Zkratka SEO (Search Engine Optimization) je názvem oboru, který se zabývá optimalizací webových stránek pro vyhledávače. Cílem optimalizace je zviditelnění webu ve výsledcích vyhledávání na určitá klíčová slova. Pro tento účel se používají metody a techniky, kterými se web optimalizuje. 

V rámci SEO rozdělujeme on-page a off-page faktory, jenž lze upravovat. On-page faktory jsou prvky, které je možné bezprostředně ovlivnit (například obsah stránky). Off-page faktory jsou prvky, které se nenacházejí přímo na stránce – jejich ovlivnění je složitější a zpravidla náročnější na čas. Co se týká jednotlivých optimalizačních technik, pak je velmi důležitý copywriting, navigace a architektura webu, charakter zdrojového kódu nebo budování zpětných odkazů.

Kvalitní SEO je otázkou delšího času. Záleží také na množství změn, které byly na webu realizovány. Ty musí zaznamenat nejprve vyhledávací robot, který celý internet neustále prochází a indexuje jednotlivé stránky a mění jejich pozici ve výsledcích vyhledávání.
Chcete i vy kvalitní SEO Zlín? Svěřte se do rukou profesionálů!

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit