Magazín o WWW a všem jiném

Proti konkurenci bojujte SEO službami

Konkurence na webech roste každým dnem. Abyste se dostali na přední pozice, bohužel nestačí být "jen" dobrý. Google i Seznam, což jsou dva vyhledávače, nejvíce používané v České republice, mají určité představy o tom, jak by se mělo optimalizovat, aby váš web byl vyhodnocen jako ten, ze kterého uživatel bude mít na dané klíčové slovo největší užitek. Je to totiž docela věda. A spousta firem na tom postavila svou živnost - poskytují SEO služby. Co si pod slovem SEO služba vůbec představit?

Číst dál: Proti konkurenci bojujte SEO službami

Jak obstát v obchodování na internetu?

Obchodujete na internetu a je pro vás e-shop existenčně důležitý? Pak doporučujeme věnovat se zlepšování vašeho webu a příjemnosti uživatelského prostředí. Doba čím dál postupuje víc dopředu, takže je potřeba přizpůsobovat se našim zákazníkům. Důležité je například mít responsivní stránky. To znamená, aby se byly schopny zobrazovat i na mobilních telefonech, případně na tabletech.

Číst dál: Jak obstát v obchodování na internetu?

Zvyšte konkurencischopnost svého e-shopu

Každá firma, která obchoduje na internetu, potřebuje určitou péči. K tomu, abyste měli konkurenčně schopný e-shop, je nutné ho vhodně nastavit. K tomu slouží nástroje takzvané SEO optimalizace. Jedná se o soubor taktických nástrojů, pomocí kterých dostanete váš e-shop na první příčky při vyhledávání určitého klíčového slova ve vyhledávačích jako je Google nebo český Seznam.

Číst dál: Zvyšte konkurencischopnost svého e-shopu